Şirketinizin en değerli varlığını korumak "zor bir iş" olmamalı

Online Backup ile tanışın!

Her ölçekteki kurum için en güvenilir ve kolay kurulumlu yedekleme çözümü

 • icon

  %99,98
  Uptime Oranı

 • icon

  7/24
  İzleme

 • icon

  Hızlı
  Kurulum

HOŞ GELDİN

KAMPANYASI

ONLINE BACKUP - 3 ay boyunca %50 indirimli: BACKUP50
CLOUD - %20 Hoş Geldin Fırsatı: HOSGELDIN20

Başlangıç

20GB'a kadar verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Standart

100 GB'a kadar verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Kurumsal

250 GB'a kadar verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

$23,05

Yapılandır

Gelişmiş

1 TB'a kadar verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

$94,43

Yapılandır

Veri kaybı, şirketler için her zaman bir risk unsurudur.

Kayıp veri, maliyet artışına, müşteri kaybına, cezai yaptırımlara ve gelir kaybına sebep olabilir. Sonuç olarak, IT departmanlarınızın yüksek beklentilerini karşılamanız gerekmektedir. Şirketinizi 24 saat boyunca çalışır halde tutmalısınız. Online Backup ile veri korumada günümüzün beklentilerini anında karşılayabilirsiniz.Şirketinizin sürekliliğini sabit tutmada yardımcı olur, herhangi bir limit olmadan tüm verilerinizi korur, gelir kaybını engellemenizi sağlar.

Online Backup “Aktif Koruma” ile fidye yazılımlarına karşı en iyi çözüme sahip olun.

Günümüzün veri tehditlerinden fidye yazılımlarına karşı, verilerinizi korumak için güçlü bir aracınız var. Fidye yazılımı veya ingilizce tabiriyle Ransomware, kötü amaçlı yazılım tiplerinin en zarar vericilerinden biridir. Kötü amaçlı yazılım (Malware), düşmanca veya tehdit amaçlı, sisteminize illegal yollarla sızan yazılımların genel adıdır. Bir fidye yazılımı, sisteminize bulaştığı zaman, sizden talep edilen miktarın ödenmesi koşuluyla tüm verilerinize erişimi engeller. Online Backup, “Aktif Koruma” özelliği ile gelişmiş bir fide yazılımı koruma teknolojisine sahiptir. Bilinen çoğu anti-malware çözümleriyle %100 uyumlu çalışır ve sisteminizde yer alan verilerinizi aktif olarak korur.

Genel Özellikler

Kesintisiz, Tam Çalışabilirlik

Saniyeler içinde çalışmaya yeniden başlayabilme. Fidye virüsü saldırılarını önler, hızlıca sanal makinelerinizi kurtarır, sunucu ya da PC'lerinizi baremetal ya da farklı donanıma geri yükleyebilir.

Sonsuza Kadar Veri Koruması

20+ platform için koruma. Güvenli bulut ortamları, hypervisor'ler, uygulamalar... İşinizi koruyun ve verileriniz büyüdükçe ortamınızı ölçeklendirin.

Hızlı Yedekleme, Kesintisiz Çalışma

Üretim sistemleri üzerinde sıfıra yakın etki. En zorlu yedekleme pencereleri ile tanışın. Bilgisayar ve ağ kapasitesinden tasarruf edin. 3 tıklama ile yedeklerinizi koruyun.

En iyi ROI Değerine Ulaşın

Geleneksel yedeklemeye göre %40'a varan tasarruf. İlk yatırım maliyetlerinden kaçının. Tekilleştirme ile depolama alanında 10 kata kadar tasarruf sağlayın. İş saatlerinden %20 oranında kazanç elde edin.

Aktif Koruma

Fidye yazılımlarına karşı en iyi çözüm

Whitelist & Blacklist
Aktif Koruma özelliği, hem bilinen tehditler hem de öğrenilen modeller üzerinden yeni tehditleri tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Aktif Koruma ile yetki dahilinde olan tüm faaliyetler bir Whitelist altında tutulur.

Model veya Şablon Tespiti
Bazı davranışlar, beklenen ve bilindik şekilde kendini gösterir. Online Backup ile verilerinizin yedeklenmesi sırasında oluşabilecek şüpheli tüm atakları ve girişimleri, bilinen fidye yazılımı davranışlarıyla eşleştirir.

Self Defense
Aktif Koruma, Windows tabanlı bilgisayarın MBR kaydını izleyebilir. Bu sayede illegal bir değişikliğin yapılmasını engeller. Online Backup, gelebilecek saldırılara karşı yedekleme dosyalarının bozulmasını engellemek için bir savunma mekanizmasına sahiptir.

Desteklenen sistemler ve detaylı bilgi için Online Backup dökümanımızı inceleyin.