Anahtar Teslim Bulut Projesi Nedir?

Anahtar teslim bulut projesi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu bulut altyapısının tasarımından kurulumuna, entegrasyonundan yönetimine kadar tüm süreçleri kapsayan uçtan uca çözüm sunan bir hizmettir.

DorukCloud uzman ekibimiz, işletmenizin özel ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun bulut çözümünü sizin için tasarlar ve uygular. Ayrıca projenizin her aşamasında profesyonel destek sunar.

Anahtar teslim bulut projeleri, işletmenizin dijital dönüşümünü hızlandırırken operasyonel verimlilik ve rekabet avantajı sağlar.

Bulut Hizmetlerimiz

Coğrafi Bulut Hizmetleri

Özellikle karmaşık iş süreçlerine sahip işletmeler için İstanbul, Çorlu, Ankara ve Antalya'da bulunan 4 yeni nesil veri merkezimiz ile kesintisiz hizmet ve iş sürekliliği sağlıyoruz. 

Yönetilen Bulut Hizmtleri

Tecrübeli BT insan kaynağını bulma sürecinin zorlukları ve altyapı kurulumunun karmaşıklığı ve maliyetleriyle başa çıkmak yerine, bulut altyapınızı DorukCloud uzman kadrosuna güvenle teslim edin.

Veri Merkezi Lokasyonlarımız

Türkiye'de Bulunan Veri Merkezlerimiz

Avrupa 1 - İstanbul

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan veri merkezimizde yüksek performanslı sunucularımız ile sunucu barındırma ve kiralama, Veeam Backup, Replication, VMware, soğuk depolama, yönetilen bulut hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa 2 - Çorlu

TIER III ve LEED GOLD Yeşil Bina sertifikalarına sahip veri merkezimizde ulusal ve yerel regülasyonlara uygun yedekleme, bulut bilişim, siber güvenlik ve felaket kurtarma ve yönetilen bulut hizmetleri sunuyoruz.

KKB Anadolu - Ankara

TIER IV sertifikasına sahip veri merkezimizde sunucu barındırma, bulut bilişim, felaket kurtarma, yönetilen bulut hizmetleri sunuyoruz.

Akdeniz - Antalya

Antalya veri merkezimizde sunucu barındırma, bulut bilişim, felaket kurtarma ve yönetilen bulut hizmetleri sunuyoruz.

Haydi Başlayalım


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.
Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.