Hakkında

1993 yılında kurulan DorukNet, bu yıl 19. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Türkiye’de Internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye’deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Kurumsal Erişim Servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, Erişim Servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

1.200’ü aşkın müşterisine yıllardır Kurumsal Internet Erişimi, Veri Merkezi Hizmetleri, güvenlik çözümlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri sunan DorukNet, 22.000’i aşan müşterisine 300.000’i aşkın kurumsal e-posta hesabı ile web&e-posta barındırma hizmetleri vererek, internet servis sağlayıcılar içinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

DorukNet, İzmir ve Antalya’da bulunan ofisleri ile bölgedeki en güçlü Kurumsal Internet Servis Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

DorukNet ayrıca, gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nun da ev sahipliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın