DorukNet’e EuroCloud Awards’tan “Türkiye’nin En İyi IaaS/Paas Servis Sağlayıcısı” Ödülü

DorukNet, DorukCloud Markası ile Avrupa Bulut Ödüllerinde En İyi IaaS/PaaS Servis Sağlayıcısı olarak Türkiye’yi Temsil Edecek.

Türkiye’de ikinci defa düzenlenen Türkiye Bulut Ödülleri’nde Avrupa’nın en prestijli bulut bilişim ödülü Euro Cloud Awards’a katılacak 6 şirket arasında DorukNet firması yeraldı. DorukNet, DorukCloud Markası ile Avrupa Bulut Ödüllerinde En İyi IaaS/PaaS Servis Sağlayıcısı olarak Türkiye’yi Temsil Edecek. Altı kategoride birinciliği kazanan firmalar, Lüksemburg’daki EuroCloud Awards 2014’te yarışacak.

Avrupa Bulut Ödülleri’nin (EuroCloud Awards) Türkiye ödül töreni, 22 Eylül’de BTK Başkanı Tayfun Acarer ve bilişim sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Ödül töreninde Türkiye’yi Lüksemburg’daki finalde temsil edecek 6 kategorinin birincileri ödüllerini aldı. Ayrıca kategorilerinde ikinci ve üçüncü olan firmalara da ödül verildi.

DorukNet firması adına ödülü alan Pazarlama Müdürü Aslı Cem, DorukCloud markasıyla bulut bilişim alanında müşterilerine her zaman en yeni ürün ve hizmetleri, güncel web teknolojileri ile beraber servis olarak sundukları hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini artırarak çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Türkiye’de ikinci kez Bizz Consulting tarafından, Vodafone Türkiye ve Microsoft’un ana sponsorluğu, BFC Bilişim’in co-sponsorluğu, Intel ve Cloudteam’in destekleriyle düzenlenen Avrupa Bulut Ödülleri’ne bu yıl 60 firma başvuru yaptı. Sektörün önde gelen CEO ve yöneticilerinden oluşan jürinin değerlendirmesi sonucunda Türkiye’yi temsil edecek şirketler belirlendi.

Ödül törenine BTK Başkanı Dr. Tayfun Acarer, EuroCloud Başkanı Bernd Becker, TÜBİSAD Başkanı Prof. Dr. Kemal Cılız, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, BFC Bilişim CEO’su Suphi Çeviker, Cloudteam CEO’su Funda Vural, Intel Türkiye CEO’su Burak Aydın ve çok sayıda sektör yöneticisi katıldı.

Türkiye’yi 30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihlerinde Lüksemburg’da düzenlenecek EuroCloud Awards 2014’te Türkiye adına temsil edecek diğer kategori birincileri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Bu yazı bilişim, Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın